Шановні наші студенти відділення  «Агроінженерія та енергетика»!

 Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства України!

В авангарді вітчизняного аграрного сектору перебуває й аграрна наука та освіта, яку ось уже 67 років дбайливо плекають в  нашому рідному  Новокаховському агротехнічному   коледжі.

Навчання майбутніх висококваліфікованих фахівців у нашому фаховому коледжі дає можливість молоді зайняти передові місця в агропромисловій галузі та демонструвати гарні результати в їх практичній діяльності. Це є результатом кропіткої праці педагогічного колективу нашого закладу освіти, який здійснює свій вагомий внесок у розвиток аграрної галузі нашої неньки України.

Хочу побажати усім Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Нехай Ваше життя буде світлим і сонячним, а підґрунтям вашої професійної діяльності буде цілеспрямованість та енергійність у досягненні нових висот.

Бажаю вам гарного настрою, здійснення всіх мрій та задумів! А, головне- навчайтесь добре і щоб в майбутньому Вами пишалися Ваші батьки!!!

Електронна бібліотека

© 2017«Сайт Гребінчака». Сайт розроблений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now